Kontakta oss

Du kan ringa eller maila oss så hjälper vi dig vidare. Glöm inte att uppge var du bor så hamnar du på rätt kontor direkt.

Kontakta oss

Om du bor i/tillhör följande delar av Göteborgs stad: Centrum, Majorna-Linné; Askim-Frölunda-Högsbo, Västra Göteborg

Kontorstelefon:
031-49 76 27  (telefontid vardagar kl. 9-12, 13-15)    

Mail: (glöm inte skriva var du bor i mailet):
personligtombud@brackediakoni.se 

Post- och besöksadress:
Marklandsgatan 3
414 77 Göteborg

Länk till karta:
https://kartor.eniro.se/m/7Rsz2

 

Om du bor i/tillhör följande delar av Göteborgs stad: Lundby, Norra Hisingen, Västra Hisingen; Angered, Örgryte/Härlanda, Östra Göteborg

Kontorstelefon:
031-704 46 50 (telefontid vardagar kl. 9-12, 13-15)

Mail: (glöm inte skriva var du bor i mailet):
personligtombud@brackediakoni.se

Post- och besöksadress:
Norra Ågatan 10 B
416 64 Göteborg

Länk till karta:
https://kartor.eniro.se/m/ejTHB

 

Verksamhetschef

Anna-Lena Slibar
Box 210 62
418 04 Göteborg

Tel 031-21 72 15
anna-lena.slibar@brackediakoni.se

 

Personliga ombud

Centrum, Majorna-Linné

Anna Gustafsson   031-50 27 84 0765-03 27 84 anna.e.gustafsson@brackediakoni.se
Liza Ljunggren   031-47 64 31 0702-01 63 66 liza.ljunggren@brackediakoni.se
Pernilla Gelin   031-50 27 81 0702-41 14 62 pernilla.gelin@brackediakoni.se
Monica Mörk   031-24 20 50 0702-41 62 06 monica.mork@brackediakoni.se
Martin Skoglund   031-21 92 35 0702-01 29 76 martin.skoglund@brackediakoni.se
Demian Bergström   031-21 32 95 0702-27 16 31

demian.bergstrom@brackdiakoni.se

 

Askim-Frölunda-Högsbo, Västra Göteborg

Anna-Karin Bergström 031-49 41 87 0702-01 67 80 annakarin.bergstrom@brackediakoni.se
Britta Josephsson   031-14 48 55 0732-70 60 53 britta.josephsson@brackediakoni.se
Anders Persson       031-21 72 85 0702-15 63 07

anders.persson@brackediakoni.se

Tobias Rosqvist   031-50 27 82 0765-03 27 82

tobias.rosqvist@brackediakoni.se

 Vivian Abou Karam    031-50 27 83  0765-03 27 83  vivian.aboukaram@brackediakoni.se

 

Lundby, Norra Hisingen, Västra Hisingen

Johan Forselius   031-50 27 79 0702-14 47 93 johan.forselius@brackediakoni.se
Jenny Frilén   031-50 27 77 0702-17 27 73 jenny.frilen@brackediakoni.se
Mirella Hotic   031-50 27 78 0702-41 14 64 mirella.hotic@brackediakoni.se
Eva-Lotta Örn   031-50 27 80 0702-28 39 16 eva-lotta.orn@brackediakoni.se

 

Angered, Örgryte-Härlanda, Östra Göteborg

Per Hallberger   031-24 10 35 0702-41 15 19 per.hallberger@brackediakoni.se
Annica Larsson   031-50 27 83 0765-03 27 83 annica.larsson@brackediakoni.se
Anne-Lie Lidell   031-21 24 65 0702-27 28 15 anne-lie.lidell@brackediakoni.se
Anneli Nilsson   031-46 31 94 0732-70 60 54 anneli.nilsson@brackediakoni.se
Marko Partanen   031-50 27 85 0765-03 27 85 marko.partanen@brackediakoni.se
Anthony Seybold   031-46 32 82 0702-27 43 88 anthony.seybold@brackediakoni.se
Hanna Olofsson   031-463192 0702-454799

hanna.olofsson@brackediakoni.se